Oficjalna strona marki: www.loruswatches.pl

Witamy w sklepie internetowym Lorus.pl, prowadzonym przez Firmę Brylant S.K.A - autoryzowanego sprzedawcę zegarków Lorus.
tel. 753 753 303

Płatności i wysyłka

Wszystkie zakupione produkty na naszej stronie wysyłane są do klientów za darmo za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż wszystkie nasze przesyłki są ubezpieczone na wypadek zniszczenia lub kradzieży. Darmowa wysyłka jest niezależna od wyboru formy płatności, spośród których klient może wybrać:

  • przedpłatę na konto
  • płatność gotówką przy odbiorze

Aby zapewnić Państwu jeszcze większy komfort z dokonanego zakupu w naszym sklepie, zakupione produkty mogą być Państwu dostarczone nawet w 24h. Zamówienia złożone do godziny 13:00 z płatnością gotówką przy odbiorze są wysyłane jeszcze tego samego dnia roboczego i dostarczane na następny dzień roboczy. Natomiast zamówienia z opcją przedpłaty na konto dostarczane są w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym.


Zakup zegarka wraz z usługą grawerowania może wydłużyć realizację zamówienia maksymalnie o 5 dni roboczych. Jest to uzależnione od faktu, iż grawerowanie wykonujemy tylko w poniedziałki i środy wieczorami, a zegarki odpowiednio są wysyłane do klientów we wtorki i czwartki, a dostarczane kolejno w środy i piątki. Abyśmy mogli wykonać usługę grawerowania na zegarku, klient uprzednio winien opłacić 100% wartości całego zamówienia.


Przelewów można dokonywać przez Internet, w banku lub na poczcie. Numer konta i dane do przelewu znajdują się poniżej. W tytule wpłat bardzo prosimy o wpisanie zakupionego modelu zegarka lub numeru zamówienia.


Warto pamiętać o fakcie, iż nasz sklep, jako jeden z nielicznych oferuje Państwu możliwość zwrotu zakupionego towaru w ciągu 100 dni bez podawania przyczyny. Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania (rys, przetarć czy zabrudzeń), a także musi być odesłany wraz z kompletem dostarczonych przez nas dokumentów (paragonem lub fakturą, a także kartą gwarancyjną).


Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są zapośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay