Oficjalna strona marki: www.loruswatches.pl

Witamy w sklepie internetowym Lorus.pl, prowadzonym przez Firmę Brylant S.K.A - autoryzowanego sprzedawcę zegarków Lorus.
tel. 753 753 303

Oferta dla firm

Szanowni Państwo,

Jeżeli pragną Państwo w sposób szczególny i zarazem efektywny wyróżnić lub zmotywować swoich pracowników, bądź też - w uznaniu owocnej współpracy - obdarować kontrahentów praktycznym upominkiem, przygotowana przez nas oferta jest właśnie dla Państwa.

Proponujemy Państwu eleganckie zegarki renomowanych marek, które będą trwałą pamiątką dla każdego obdarowanego. Dodatkowo oferowana przez nas usługa grawerowania uczyni każdy zegarek niepowtarzalnym i przez to jeszcze bardziej wyjątkowym. Szczegóły oferty na stronie Grawerowanie.

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę w zakresie dostaw i przygotowania niezapomnianych zegarków. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, szybkość i staranność w działaniu gwarantuje wszystkim naszym Kontrahentom pełną satysfakcję. W trosce o Państwa zadowolenie, dbamy też o szybką i bezpieczną dostawę zakupionych u nas zegarków. W tym celu korzystamy z usług renomowanych firm kurierskich. Przesyłki dostarczane są terminowo i pod dowolny adres. W wypadku wysyłki większej ilości zegarków, istnieje możliwość wysłania każdego pod osobny adres (na przykład jako prezenty dla klientów Państwa firmy).

W celu ustalenia szczegółów zamówień, prosimy o kontakt.

Telefon +48 753 753 303   email: [email protected]