Oficjalna strona marki: www.loruswatches.pl

Witamy w sklepie internetowym Lorus.pl, prowadzonym przez Firmę Brylant S.K.A - autoryzowanego sprzedawcę zegarków Lorus.
tel. 753 753 303

Grawerowanie

Grawerowanie jest dodatkową usługą, dzięki której zamówiony przez Państwa zegarek nabierze nowego, niepowtarzalnego charakteru. Możliwość umieszczenia na dekielku ważnych dla nas dat, słów czy obrazków sprawia, że każdy zegarek może stać się wręcz unikatowym przedmiotem. Nowoczesne metody grawerowania pozwalają na dużą precyzję i estetykę wykonania. Koszt takiej usługi w naszym sklepie wynosi 1 zł a ilość znaków nie ma wpływu na zmianę tej ceny.
Jeżeli z jakichś powodów wybrany przez Państwa zegarek nie będzie mógł być wygrawerowany, wówczas otrzymają Państwo informacje telefoniczną.

UWAGA!

  • Zamówienie usługi grawerowania wiąże się z przedpłatą, zatem wyklucza to możliwość skorzystania z opcji zapłaty za pobraniem.
  • Czas dotarcia przesyłki do klienta wydłuża się o ok. 2-3 dni robocze, ponieważ w naszej firmie grawerowanie wykonywane jest 2 razy w tygodniu, w poniedziałki oraz środy.
  • Wygrawerowany zegarek nie traci gwarancji, jednak nie można już go zamienić ani zwrócić.

Dzień wykonania usługi Dzień wysyłki zegarka Dzień dostarczenia do klienta
poniedziałek wtorek środa
środa czwartek piątek

W przypadku braku możliwości wygrawerowania wybranego przez Państwa tekstu czy grafiki, nasza firma kontaktuje się w tej sprawie telefonicznie.